Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Flask uygulamalarını Nginx ve Gunicorn kullanarak Ubuntu 16.04 üzerinde yayınlamak.

Konu, 'Linux' kısmında Erdem⁣ tarafından paylaşıldı.

1. Erdem⁣

Erdem⁣ Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Meslek:
    Programcı
    Son düzenleme: 11 Kasım 2018
  2. kodmanyagha

kodmanyagha Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Java & PHP Developer
    tk uzantılı sitelere pek hoş bakılmıyor ama domain adı "programlama" olduğu için güzel şeyler başarılabilir. öncelikle güzel bir tasarımla beraber wordpres veya başka bir cms sistem kullanarak içerik eklenebilir. link çalışmıyor bu arada.

3. Erdem⁣

Erdem⁣ Üye

Beğenilen Mesajlar:
    22
    Meslek:
    Programcı
    Geri bildirim için teşekkürler. Bağlantıyı düzelttim.

Site tasarımı konusunda bahsettiğiniz gibi eğer Html, CSS konularında uzman, şimdiki tabirle ön arayüz geliştirici bir arkadaş olsa belki tasarım daha iyi olabilir.

Diğer taraftan WordPress ya da başka bir içerik yönetim sisteminden daha fazla olanak sunduğunu düşünüyorum.

Eğer dikkat ederseniz SO tarzı bir puanlama sistemi var. Kullanıcılar sorulara oy verebiliyorlar. Eğer isterlerse sanırım 5 dakika kadar içerisinde oyları değiştirebiliyorlar. Sonra bir kullanıcının diğer kullanıcıya yanıt yazabildiği iç içe geçen ama aslında bir ağaç veri yapısını kullanan bir cevaplama sistemi var.

Ders ekleme bölümüne çok kolaylıkla ders eklenebiliyor. Her ders için aslında önceki sürümler de veritabanında tutuluyor.

SO tarzı sitelerin listesinde de siteyi görebilirsiniz :

Stack Overflow benzeri siteler

Teknoloji olarak Python, Flask, MongoDB, JQuery, Ajax, BootStrap kullanıldı.