Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Filistin sorunu

Konu, 'Konu Dışı' kısmında greenpage tarafından paylaşıldı.

1. greenpage

greenpage Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Bu ve bunun gibi bir çok habere rastlıyoruz hergün her yerde.
    Ne zaman bitecek bu savaş ne zaman dur diyecek birileri buna, resmen vahşet bu. içimiz kan ağlıyor senelerdir. bitmezmi?

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 19 Ağustos 2002
  2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    1948 de EU ülkelerinin desteği ile kurulan bir devletin doymak bilmez hırsı ile başlayan bir savaş sence ne zaman bitebilir?

3. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    bu şavas armegeddon savaşına doğru gitmektedir.

:(

4. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    greenpage böyle bir konu açtığın için teşekkür ederim bizimde bir projemiz vardı Filistine Destek bu konu artık yahudi israilin yer kavgasından çok bir katliam şekline dönmüştür bu artık tüm dünyanın ortak bir sorunu haline gelmiştir yani orada bir bebek katlediliyor ve tüm dünya bunu izliyor bu beni çok sarsan bişeydir ve muhakkaki çok kişiyi mesel benim bir arkadaşım vardı ben eski MGV (Milli Gençlik Vakfı) lilerdedim Adil abi adında bi abimiz vardı Filistinli idi geçenlerde öğrendimki babası israil tererüstleriyle girdiği çatışmada şehit olmus. Bu sadece bir örnek bu gibi onlarcasını sitede hergün duyuruyorum ama elden ne gelir demeye son vermek için bu siteyi kurduk şuan tam açılmadı ama en kısa zamanda bitirip açıyoruz tv de falanda tanıtımları yapılacak site üzerinden yardım toplucaz en büyük hedefimiz bu cc ile değil banka numaları üserinden işallah başarılı oluruz da bir parça olsun o insanlara (kardeşlerimize) yardımcı oluruz.

5. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    ömer kardeş bu dediğin yardım olayını mgv mi organize ediyor?
    yani ne bileyim sonra şu kaybolan bosna-hersek paralarına dönmesin.

6. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    yooooooook

Yok abi bu paralar direk elçiliğe gidiyor istersen sana kanıtlayabilirimde saten hesap elçiğin Filistin Ankara Büyük Elçiliği ne gidiyor ordanda Filistine

7. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    sanırım bu konuda birazda ben konuşayım bencede israilin yaptıkları artık yetti amerika olası bir savaş durumunda kullanırım diye israile tek laf etmiyor....

filistine destek sayfasını inceledim elbetteki emek verilmiş iyi bir site ama bununla ilgili ömer bi kaç soru sormuş forumda yalnız hazırlayan kişiler arasında halit altunterim ismine rastladım ki halit çok iyi bir tasarımcıdır... başarılı sitenizi ve sizi yürekle destekliyorum....

8. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yemre çok saol eğer site görmek istedikleriniz varsa sevinirim.

9. mkarabulut

mkarabulut Misafir

Müslümanlar adam gibi olmazsa (bizler), daha çok Amerika gelir, çok israil gider. Hiç farketmez bu devletler gider, biter başkaları gelir.
    Sorun müslüman toplumların artık silkelenip, kendine gelmesi gerektiği, birazcık tarihlerine baksalar kavgayı bıraksalar, azıcık hatırlasalar olacak bu iş ama..

Allah hayır etsin ne diyeyim...(Ama düzeleceğine adım gibi eminim, biraz sabır ve çalışma gerekiyor)

Bu arada Ömer : :super:

10. Go

Go Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Herşey zıddıyla kaimdir. Savaşlar bitmeyecek.. Filistinse kanayan bir yara olmaya devam edecek.Karamsar olduğumdan değil. Hamisi kim ki ya da kimler ki !!!

11. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Bence savasin bitmesi Amerika`nin elinde Amerika bastirsa Israili belki baris saglanabilir ama Amerika`nin musluman ulkere nasil davrandigini Bosna örnegindede görduk, is isten gecene kadar bekler bekler beklerler sonra mudahele ederler oda tam olmaz ama Filistin sorununda her ne kadar BM ve ABD aciktan Israil'e derhal Filistin topraklarindan cekilmesi yonunde olsada kapali kapilar ardinda onlara guvence vermeseler Israil sanirim coktaaan cekilirdi.

Ama ABD ve Avrupa kamuoyuda olayi tam tersinden göruyorlar savasi Filistin ve Hamas'in istedigini dusunuyorlar surekli Hamas gencleri zorla kandirarak bir takim övutler vererek savasa itiyor kendilerini bombalamlarina neden oluyor gibi haberler cikiyor. Bunu okulda ödev olarak hazirlayip sinifa anlattigimda cok sasirdilar herkes simdiye kadar Filistini suclamaya alistigindan garip gelmisti tam tersini onlara anlatmam.
    Tek dilegim bu savasin bir an önce bitmesi ve butun dunyaya barisin gelmesi.

12. Rapsodi

Rapsodi Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Unix Sys Admin.
    hayat var oldukca savaşlar da kacınılmazdır ,başıda habil/kabile dayanır herhalde,ama her yasanan savaşta olan masum insanlara oluyo (her iki taraf içinde gecerli)...

13. greenpage

greenpage Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Ömer sen filistinlimisin? sadece soruyorum. yani olayla bu kadar ilgilenmen çok iyi keşke herkes senin kadar destek verse. Keşke akan kan şimdi dursa.

14. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Savaşın bitmesi gerçekden amerikaya bağlıdır çünkü israili destekleyen tamamen amerikadır çünkü amerika kılını kıpırdatnadan Orta Doğu daki petrole konmak istiyor bunun içinde önce Filistini geçmeliler çünkü Filistin Orta Doğu da kilit durumdadır onu bi geçseler gerisi kolay diye düşünüyorlar ve orda kullanılan tum mühimmadı (silahın) israile veren amerikadır bakın hepsini üzerine Made in ABD yazar valla (bunu gözümle görmedim) bakın Türkmenistan a adamlar bağımsızlıklarını kazanalı 10 yıl oldu adamlara imrendim doğrusu okadar şahane bir ülke ortaya çıkarmışki Türkmenbaşı eline sağlık bunu nasıl yapıyor elindeki güçle elindeki güç nedir PETROL kelime insanın ağzını dolduruyor söylerken değilmi PETROL işte bu amerikada buna ılaşmak için kırıp dökmek istyior yani barbarlık yapıyor IRAK'ı vurma planları çok eskiden beri ajandalarında kayıtlıydı şimdi ise o sayfayı aççtılar ve Türkiye yi bu işte nasıl kullanırız diye düşümeye başladılar ve bizi AB ye sokmak isteyende bu ABD çünkü bizim gözümüze iyice girmiş olucak sözde bizimde tepemize daha iyi binebilecek yarın elizden kıbrısı alıcak incirliği saten aldılar ordan Orta Doğuyu daha iyi vurabilecek çükü abd den kalksa uçaklar yakıt sıkıntısı çekecekler öyle değilmi
    yanlışmıyım?

greenpage
    kardeş yok Filistinli değilim fakat bu gibi olaylar beni çok rencide ediyor sarsıyor Ankara'lıyım elimden geldiğincede onların yanında olacağım Allahın İzniyle.

15. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    ömer bu davaya samimyetle bağlanmış ne güzel bende tabii elimden gelirse destek vermeye çalışırım şu an için mesela ömer siteyi full yayına sokabilirsin daha çok reklam yapmalısın bide...

kolay gelsin

16. Ömer

Ömer Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    abi çok saol siteyi tam anlamıyla yayına sokacam fakat resimleri upload edilemedi yüzden yoksa hemen açacam buyuk bir açılışı olacak tv falan çıkaracaklar beni orda anlatacam siteyi.

17. tristan

tristan Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    grafik tasarımcı
    1948 de EU yoktu

daha once baska topiclerde de soylemistim 1948 de kurulan İsrail Cumhuriyeti tarihteki ilk İsrail Cumhuriyeti degildir

bir devletin doymak bilmez hırsı ile başlayan bir savaş - gectigimiz yuzyil icerisindeki arap ve israil savaslarinin cikislari ile ilgili olarak bu forumda yazdigim yazilar var. Yom-Kipur diye aratirsan bulabilirsin. Bunlari okursan savaslarin baslaticisinin surekli israil olmadigini gorebilirsin
    saygilar...

18. tristan

tristan Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    grafik tasarımcı
    israilli bebekler icinde bir site acmayi dusunurmusunuz.?

19. tristan

tristan Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    grafik tasarımcı
    HERKES SANIRIF FİLİSTİN'İ SUÇLAMAYA ALIŞTIĞINDAN DEMİŞSİN
    bu forumdan, türk basınından, isveç basınından, dünya basınından bir örnek gösterebilir misin bana filistini suçlayan???

20. tristan

tristan Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    grafik tasarımcı
    HERKES F FİLİSTİN'İ SUÇLAMAYA ALIŞTIĞINDAN DEMİŞSİN
    bu forumdan, türk basınından, isveç basınından, dünya basınından bir örnek gösterebilir misin bana filistini suçlayan???