Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

erkan mumcu?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında turker tarafından paylaşıldı.

1. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hakkında bilgisi olan?

2. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    zeki bi adam ama yanlış kişilerle (Doğru bi grup yok ki, değişik gruplarda tek tük sıkı adamlar var ve ayrı yollardalar !)

3. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    erkan mumcu benim bilgiyim eski mhp lilerden eski kurtlardan yani...

eski kurtlar şimdi ne oldu artık bilmiyorum çünkü mümkün olduğunda siyasetten uzak durmaya çalışıyorum

4. hilmi

hilmi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Biraz biyografik ama;

Geçenlerdede görevinden istifa etti bildigim kadarıyla.

5. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Seçim dönemi yaklaşırken bir siyasi hakkında bundan fazla konuşmasak daha iyi olur arkadaşlar.

6. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    sebep? aslında ben kime oy vermeyi düşünüyorsunuz diye bir konu açmayı bile düşünüyordum.

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İnsanların özgür seçimi olacağı için etkide bulunmak istemiyorum. Kime oy vereceksiniz sorusu ok, ama niye, şu daha başarılı, bu daha dürüst gibi tartışma ve konuşmalar propagandaya girer ve insanlara etki eder ki özgür iradeye mudahelede bulunmak bence dogru olmaz. Sence?

8. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Propaganda gibi bir niyetim yok ama oyumun doğru dürüt birisine gitmesini istiyorum. Aklımda olan bir kaç isimden birisi erkan mumcu, o yüzden acaba eskiden neydi diye bir araştırma yapmak istedim ki şu ana kadar yazılanlardan pek kimsenin etkileneceğini sanmam.

Ayrıca tartıştığımız yada tartışacağımız isimler hakkında kötü birşeyler bulamazsak yada diğerlerine göre daha faydalı bir insan olduğu kanısı çoğu kişide uyanırsa ve tartışılan insan hakkında bilgisi olmayıp, bu yazılanlanlardan birileri etkilenirse kötü mü olur? En azından çoğu insandan daha iyi birine bizim aracılığımız ile oy vermiş olur.

Bu konuya yazmak istediklerim "Bakın bu adam şöle şöle iyi işler yapmış, böyle sevap işlemiş" gibi cümleler değil. Eğer bulabilirsem konuşulan insan hakkında kötü geçmiş (bkz. Mesut bey(?)) yok bulamazsam bakın bu adam bu işleri şöyle yapacam diyor demek ve insanların yorumunu almak. Çünkü herkes farklı düşündüğü için banada farklı bakış açısı kazandıracaktır eminim.

Neyse, eğer siz yöneticilerden devam için onay alırsam birini daha sormak istiyorum.

9. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Birisini daha sormanda hiç mahsur yok çünkü burası bir forum buradada belli kurallar çerçevesinde insanların özgür iradesi ve düşüncelerini özgürce dile getirmeleri esastır.

Ama dediğim gibi bir seçim dönemine girilmişken "...bu yazılanlanlardan birileri etkilenirse kötü mü olur?" sorusuna cevabım kötü olmayabilir ama yanlış olur. Oy verecek kişilerde belli bir yaş sınırı ve akıl-baliğ olma özelliği aranır ki bu seviyedeki bir insan az çok ne yapıp yapmayacağını bilir.

İyi niyet kıstas değil burada, herkes senin dediğin gibi düşünse aynı anda ve aynı konu üzerinde yazsa yani burada o zaman olay resmen siyasi bir tartışmaya döner. Ki konuyu biraz daha derinleştirirsek öyle olacaktır. Kurtlar, kuzular, güvercinler birbirine karışabilir. Karışmaması tercihimdir. Siyasetten önce karşılıklı nezaket önemli bu forumda ve paylaşmak. Sadece bu.

Tabiki propagandaya girmediği sürece siyasetede açıktır.

10. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    koptum ya buna. sen çok yaşa.

Şöyle yapsak ben yazacaklarımı senin özeline göndersem ve tamam dersen buraya yazsam nasıl olur? İnan anlatmaya çalıştığın sınırları anlamış değilim.

NOT: Hastayım da bu aralar kafam biraz az çalışıyor.

11. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Gerek yok turkercigim bizde o kadar katı değil kurallar ve çok fazla sansurcu bir zihniyetimiz yok. Sen yaz yazılarını nasıl olsa forumda bir sürü options var :D

Relax ;)

12. turker

turker Agresif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    benimde nickim kalın ve italic yazmıyorki :) :D :super:

13. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sadece bir formalite oldugunu düşün bold ve italicin :D

Önemli olan bold & beautiful :p

14. ArkHe

ArkHe Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Forumda mesajımızı yolladıktan sonra bir yönlendirme sayfasında mesajımız çıkıyor. [Bu mesajı yazıp yollıyım kaçırmazsam yapıştırırım]

O mesaja göre Admin onayı alabilecek mesajlar yollanabilir ama öyle bir hak göremedim...

Kolay Gelsin...

Mesajımız şu...
    Mesaj için teşekkürler! Eğer Admin tarafından onaylandıktan sonra yayınlanma seçeneği aktif değilse mesajınız şu anda forumda görülecektir. Aksi halde Admin onay verdikten sonra görülecektir.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 16 Ağustos 2002
  15. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Mesajın meali şu: Bazı forumlarımızda Admin tarafından onaylandıktan sonra yazınız yayınlanacaktır diye bir şeçenek var/olabilir. Eğer bu seçenek aktifse onaylandıktan sonra yazınız yayınlanacak ve görebileceksiniz, değilse şimdi görebilirsiniz.

16. ArkHe

ArkHe Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Demek istediğim de oydu zaten.Yani madem böyle bir özellik var bu forumda bu tip konular için kullanabilirsiniz şeklinde bir öneri amaçlıydı...

Kolay Gelsin...

17. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Pardon Arkhe demek istedigini simdi anladim haklisin ama bu özelligi actigimda tüm kategori etkilenir. Mesaj bazli degil yani. Belki ilerde 5000 üyemiz olunca öyle bir kategori acariz :p

18. Go

Go Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    5000 üyeye de ne kaldı ki şunun şurasında di mi?;)

konuyu takip ediyordum sizle beraber kaydım! kusura bakmayın :)