Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elimdeki kodlanmis veriyi Android metodu mu cözüyor?

Konu, 'Android' kısmında Kanakan tarafından paylaşıldı.

1. Kanakan

Kanakan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaslar elimde söyle asagidaki gibi kodlanmis veri var.Bu veriyi sniffer yaparak aliyorum.

Kod:
    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
    bu veriyi online base64 decode sayfalarinda cözümleyemedim.Ve bu bir Andorid uygulamasi tarafindan okunuyor.Bu uygulamayi indirip unpack ettim ve MainActivity.java icinde söyle bir method var.
    PHP:
    public void onResponse(String response) { Exception e; try { MainActivity.this.tvError.setVisibility(8); String response2 = new String(Base64.decode(20)); try { MainActivity.appConfig = new AppConfig(new JSONObject(response2).getJSONArray("DATA").getJSONObject(0), MainActivity.this); StringRequest channelsDataRequest = new StringRequest(MainActivity.appConfig.getMainUrl() + "/panel_api.php?mode=live&username=" MainActivity.appConfig.getUsername() + "&password=" MainActivity.appConfig.getPassword(), new C08061(), new C08082()); MainActivity.this.progressDialog.show(); SolidIPTV.globalRequestQueue.add(channelsDataRequest); response response2; } catch (Exception e2) { e2response response2e.printStackTrace(); } } catch (Exception e3) { e3e.printStackTrace(); } } 
    Acaba bu yukardaki kodlanmis veriyi bu yukardaki metodmu cözüyor?
    Okuyor ise bu metodun yaptigi islemi ben PHP kodlariyla yaoabilirmiyim?
    Mantig ne?

2. Kanakan

Kanakan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  3. Kanakan

Kanakan Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ceviz bitmis,
    benim soruma degil söyle genel baktimda artik hic bir soruya cevap verilmiyor.
    herkes dagilmis!

4. dinlex

dinlex Üye

Beğenilen Mesajlar:
    40
    Konu hakkında hiç bilgim yok malesef ama yorumuna katılıyorum. Ben de PHP'ye yeni başladım, takıldığım şeyleri sürekli googlede ararken burası çıkıyordu diye tanıdım burayı. Baktım her konuya uzman arkadaşlar cevap veriyor, ilgileiyor falan, hemen kaydoldum. Sağolsunlar yine yardımcı olan oluyor ama farkettim ki meğerse o benim googleden arayıp bulduklarım hep 2003-2010 yılları arasındaymış. Bu da beni üzdü haliyle.

Kanakan bunu beğendi.