Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Eleştirirmisiniz

Konu, 'Proje Geliştirme' kısmında realmusti tarafından paylaşıldı.

1. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Photoshop da yapmış olduğum bir site giriş bölümü var bunu eleştirmenizi istiyorum sizden. http://realmusti.hypermart.net
    Teşekkür ederim.

2. evrenk

evrenk Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :super: :super:

bence şu saat ve takwim işi çok hoş olmuş.
    bana da kodlarını verebilirsen çok sevinirim.

3. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Kodları siteden cekebilirsin.Benim vermeme gerek yok sayfayı editle kodları kopyalaHepsi bu kadar.

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sadece giriş sayfası aktif sanırım ama Photoshopla haşır neşir olduğun belli oluyor imajlar üzerinde daha temiz çalışır ve noise olayını azaltırsan daha hoş çalışmalar çıkar. ;)

5. Go

Go Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    saat-tarih düzeneğinin mouse la hareket etmesinde ne
    espri var ? hani bazen kalpler, yıldızlar, küçülen noktalar vs.
    edebiyat sitelerinde oluyorda burada böyle bişey bilmem ki
    bana hoş gelmedi..

renkler yine bu sene hep gördüğümüz renkler (bu sene herkesin tercihi aynı galiba. )

içerik ne zaman hazırlanacak? menüde neler olcak? merak ettim.

6. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Sanki moda tasarımı degerlendirir gibi ya da haftanın şıkı rüküşünü anlatır gibi değerlendirmişsin :D

7. ArkHe

ArkHe Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Baya bir beğendim.Az buz değil yani.Ellerine sağlık bence süper olmuş devam et ;)

Kolay Gelsin...

8. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Bende cok begendim zuperr:super: böyle devam et! saat ve takvim olayi gercekten cok hos ve degisik olmus ama enter butonunun mavisini biraz daha pastel bir mavi yapabilirsin. Welcome to the real world yazan yaziyida arial`a smooth uyguluyarak daha okunakli hale getirebilirsin ve yerinide degistire bilirsin imaji bozmasin orda. En altaki gifte calismiyor
    farkindasindir. Tabi bunlar benim sahsi fikirlerim. Calismalarinin devamini dilerim kolay gelsin.

9. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Arkadaşlar eleştirileriniz için sizlere teşekkür ediyorum.Evet photoshopla biraz haşır neşirim.Bu grafik bir anda aklıma geldi ve oluşuverdi kafamda işte.
    Devamıda var aslında 4-5 ay önce yaptım bu grafiği ama sitenin içeriğini oluşturamadığım için devamını getirmedim.
    Eleştiri yapan arkadaşlara teşekkür ediyorum.Burada photoshop da yaptığım değişik çalışmaları sizlere tekrar sunacağım.

10. Asil

Asil Voyager

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    web designer
    Seviniriz musti :) Aslında içerik bulmaktan kolay bir şey yok beraber bulalım mı?

11. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Yanlız benim içeriğim grafik tasarımı olacak hazır değil kendi hazırladığımız bir içeril olacak.

12. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oğrenci
    Ben sadece önerilerde bulunacağım.,

1.Saat takvim vs js sini kaldırman tavsiye edilir. Cunku cidden extra koddan baska herhangi bir işe yaradığını pek zannetmiyorum. Belki içeriğini yerleştireceğin sayfaya tarih ve saat verisini daha klasik bir tarz da ekleyebilirsin.

2.Small fontları 6 pt den yukarı bir boyutta anti-aliasing ile kullanman cidden fontun kotu gozukmesine neden olmus.

3. meta taglar arasında keyword o kadar uzatmanın ne ozelliği var hiç anlamıyorum. Belki baska bir sitenin internette bulunması engel olacaksın boyle bir secim ile.

4.Grafikler konusuna gelince. Enter imajının rollover efeti hosuma gitmedi pek açıkçası. Sahin'nin dedigi gibi biraz daha temiz sade grafikler kullanmayı denemen senin icinde yararlı olacaktır.,

huuh sanırım yaptıgım en uzun elestri bu oldu su ana kadar calismaya devam musti :)

:super:

13. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    grafik güzel ama bu saat hiçte hoş değil.yani takım elbiseli birinin terlik ile gezmesine benzettim ben.:D şöyle altta falan dijital fontlarla yazdırsan tarihi daha uygundur bence-başarılar:super:

14. Ulash

Ulash Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bu konuyla ilgili...

Grafik gerçekten güzel olmuş fakat o saat işi hakkında son mesaj yollayan arkadaşa katılıyorum.

15. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    AB 'ye katılıyorum,
    Zaten ilk AB'nin sitesinde görmüştüm bu scripti, bende kullanmak istedim ama, extra külfet.

@musti
    İzmitten birilerinin bu tasarımlara imza attığını bilmek çok güzel, ellerine sağlık.

<konu_disi>
    Körfez yarış pisti yerel yönetim tarafından kapatılacak diye duydum, doğruluğu varmı?
    </konu_disi>

16. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    <konu_disi>
    Körfez yarış pisti yerel yönetim tarafından kapatılacak diye duydum, doğruluğu varmı?
    </konu_disi>
    ----------------------------------------------------------------------------------
    Doğruluğu şöyle.Buranın bir belediye başkanı var şahsen ben çok severim :hmmm: adam üstelik öğretmen idi.Bu adam bu pistin körfeze hiç bişey kazandırmadığını düşünüyor.Bu bölgenin bir kısmı belediye ye ait bir kısmıda hazine arazisi olsa gerek.Bu adam bu pisti burada istemiyor ve belediyeye gelir kazandırması için buraları yıkıp alışveriş eğlence merkezi yapmak istiyor bildiğim ve duyduğum kadarı ile.
    Ben bu düşüncelerine hiç ama hiç katılmıyorum.Adamın doğru dürüst bir hizmet verdiğini hiç ama hiç görmedim.Sayın Erhan YENILMEZ beyfendinin.
    Hele deprem zamanı???Ne siz sorun nede ben söyliyim.
    Durum böyle hmustak cevap belki biraz gec oldu özür dilerim kusura bakma
    Teşekkürler

17. redial

redial Misafir

Pistimizi elletmeyuk, mustinin sitesinin devamini isteruk...

18. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    valla inşallah devamı gelir :) grafik tasarımları ile ilgili bir site yapmaktı planım ama biliyosun iş güç vakit ayıramıyorum kendi işlerime.Bütün gün iş yeri yorgunluğu oluyor hafta sonuda dinlenme eşine zaman ayırma gezme inan bende bitirmeyi çok istiyorum.Şu Php yi de bir öğrenirsem bişiler yapıcam en kısa zamanda.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 1 Kasım 2002