Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Elektronik Katalog programı bitti Açık kodlarıyla beraber indirebilrisniz

Konu, 'Pascal / Delphi / Delphi.NET' kısmında tama_ugur tarafından paylaşıldı.

1. tama_ugur

tama_ugur Misafir

Selam arakdaşlar Nihayet program bitti tam istediğim gibi olmadı ama güzel oldu
    şimdi programı alıştıdığpınızda direk c:/ ye koyalayın
    aksi takdirde databasename hatası vericektir

projeyi geliştirmek isteyenler olursa bana da ulaşabilirlserse bende bi bakmak isterim

2. dkoksal

dkoksal Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Meslek:
    Teknoloji Yöneticisi
    Bir miktar açıklarmısınız programınızı, kimse bu şekilde dosya indirerek açmaz, en azından ben açmam. Ufakta olsa yeteneklerinden bahseden bir doküman veya kullanıcı klavuzu var mıdır programın?

3. tama_ugur

tama_ugur Misafir

4. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    merak edip indirdim, inceledim. Birzamanlar bende benzeri bir (DP)DefinitionProject adını verdiğim uygulama hazırlamıştım. Belkide o sebeptendir ki beğendim :)
    Eleştiri kabul edebileceğini varsayarak, nacizane gördüklerimi ve fikirlerimi seninle paylaşmak buradan isterim, seninde belirttiğin gibi belliki istediğin gibi olmamış;
    *Yazılım ortaya çıkarttığında Nekadar iyi bir yazılım olduğunu düşünürsen düşün, kendin test etmeden, hatalarını görüp kapatmadan kesinlikle paylaşma. Bu genel imajın için ilerleyen yıllarda aleyhinde kullanılabiliyor:) Örnek devre yerine önek devre gibi bir buton label'ı kabul edilemez, düzeltip yayınla bence
    *mmain menü içersinde kodlanmamış fonksiyonlar mevcut, ya kodla, yada kaldır
    *bazı kontrol fonksiyonlarının içinde olası hata alabileceğin yerlere önlem almamışsın
    if Key in ['a'..'z'] then Key := UpCase(Key); gibi ç için bir giriş mümkünmü?
    *yazılan kodların ciddi bir kısmı özellik kontrollerinden oluşuyor, hiç tip ve sınıf yaratmamış ve kullanmamışsın.Gelişim için bu ŞART
    *kodlarının okunmasını kolaylaştırabilecek hiçbir not, yada dizilim hiyerarşisi göremedim. Bunun faydasını ilerleyen yıllarda görürsün
    *sınıflandırmaya giderek bunu dinamik bir platform olarak düşünseydin çok daha başarılı olurdu.
    *esas olan görselliktir; formdaki tab'ların boğmuş; border-width:=bsDialog gibi kullansaydın daha iyi bir görünüm olabilirdi bence.

yazılanlar çoğaltılabilir; genel anlamda eline sağlık, yinede birçok arkadaşın işine yarayabilir.

5. bedava katalog

bedava katalog Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ürün yada parça kataloğunuzu hizlikatalog.com websitesinde online olarak Pdf ve xls dosya formatında hazırla ve indir.

Pdf
    S3.jpg
    Basit matbaa baskı
    IMG_20160409_190847.jpg

Flash Ekran Görüntüsü-1.png