Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Duyuru : Finansbank kullanmamalı, çünkü...

Konu, 'İlanlar' kısmında hmustak tarafından paylaşıldı.

1. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Bu aslında protesto kısmına da yazılabilir FAKAT aslında bir duyuru niteliği taşıyor kanımca;
    Başıma ilkkez gelen ve bana göre ilginç olabilecek olayı tek yaşayan ben değilmişim demekki!

Lütfen dikkatlice okuyun;
    http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full--1820--0-2-315969-.html

Bankada bir sebepten hesap açıyorsunuz ve banka sizden her 3 ayda bir şimdilik 10 ytl olan ve Banka, önceden haber vermeksizin serbestçe tayin edeceği tutar ve aralıklarda Müşteri'nin vadesiz mevduat hesaplarından "Hesap İşletim Ücreti" tahsil etmeye yetkilidir diye tebliğ ettiğini iddia ettiği tutarı kesiyor.

Cümleyi iyi okuyun : "Banka, önceden haber vermeksizin serbestçe tayin edeceği tutar ve aralıklarda Müşteri'nin vadesiz mevduat hesaplarından "Hesap İşletim Ücreti" tahsil etmeye yetkilidir."
    Çok afedersiniz ama OHAA! Haber vermeksizin serbestçe tayin edeceği tutar (mesela 5000 ytl), ve habervermeksizin istediği aralıklarda..(mesela her ay)!!!
    Bunları denetleyen bir kurum, kuruluş yokmu yahu! Eğer varsa bunlar ne iş yapıyor! Bunlar nasıl olurda bukadar meydanı boş bulup insanların haklarını gasp ederler (freelance Avukat lazım aslında). Şahsen ben adamı bu kadar enayi, aptal yerine koyan bankanın hala nasıl oluyorda bu kadar müşterisi olabiliyor anlamış değilim. Yuh olsun bize!

http://www.sikayetvar.com/svf-sikayet-full--1820--0-2-315969-.html
    http://www.sikayetvar.com/bc-sikayet_oku-co-Detial-p-1820--0.html

Finansbank kullanılmamalı, çünkü ...

2. eolmez

eolmez Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Finansbank bunu müşterilerine hep yapıyor, o bankada yüksek tutarlı bir hesabımdan zaman zaman bir ödeme kesiliyordu bunu ben aylar sonra fark ettim, o dönemde çokta fazla zamanım olmadığı için ( hem üniversite , hem iş temposu ) dedim ki; lanet olsun...

bir kaç saat içinde hesabımı farklı bir bankanın vadesiz mevduat hesaplarımdan birine yatırdım.

emin olun sadece sikayetvar.com , siz ve ben mağdur değiliz, ve biri buna artık dur demeli, biri bu hortumcuları denetlemeli.

3. Sniper

Sniper Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Webmaster
    Şimdi bende hesabıma baktım ve benden de kesildiğini gördüm. Uyardığınız için teşekkürler, ilk işim hesabımdaki tüm parayı çekip hesabı kapatmak olacak...

4. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    eğer kapatabilirsen :) vbirde kapatamama sıkıntısı var bu bankada!