Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dünya korunuyor!

Konu, 'Konu Dışı' kısmında NAE4 tarafından paylaşıldı.

1. NAE4

NAE4 Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    N/A
    http://www.siriusufo.org/engnews/haber.htm

Birinci uçağın kaptan pilotu Sayın Ercan Eken'le Sirius'ta animasyon üzerinde çalışırken tanışma fırsatı buldum. Olay gerçekten tam anlamıyla inanılmaz...

Bir şeye, 'görmeden inanmama hastalığı' olan arkadaşlar varsa sayfada cismin video görüntüleri de mevcut.

// Not: Bu sayfayı ben yapmadım. Sadece animasyonlar bana ait onları da Slayt Show olarak hazırlamıştım. Bu yüzden sayfada iyi gözükmüyor. Ayrıca sonradan üzerinde düzenleme yapıldığı için biraz garip olmuş. Ama önemli olan bu sayfadaki bilgi...

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Valla bu uzaylılar varsa ve ben bunları görmeden gidersem gözüm açık giderim :D

Indipendance Day filminde UFO manyakları vardı ellerinde pankartlar gökdelenlerin en üst katına çıkıp welcome falan diye bağırıyorlardı, onlar kadar değilsede baya bir meraklıyımdır aslında "uzaylı" kavramına.
    Şimdi bizde uzaylıyız zaten geyiğini ben yapmıyorum bu zevki bir başka arkadaşa bırakıyorum :p

3. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    Merhaba Ersin,

Müsait olduğun bir gün SİRİUS U F O UZAY BİLİMLERİ ARAŞTIRMA MERKEZI'ne gidebilir miyiz?

Ben orasını çok merak ediyorum.Müsait olduğunda beni arar mısın?

4. mosaicus

mosaicus Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    peyzaj mimarı/işsiz
    Ben taa ortaokul yıllarımdan(88-89 yılları) beri ilgilenirim hatta o zamanlar gazete küpürlerini kesip, yapıştırıp bir defter bile yapmıştım...hala duruyo:)

Onlarla ilgili bir takım kitaplar okuyunca daha da etkilendiğimi itiraf edeyim...Koca evrende yalnız olduğumuz fikri bana pek cazip gelmiyor...açıkçası ben de uzaylı görmeden ölmek istemiyorum...ya da hiç olmassa varlıkları kanıtlansın da rahatlayalım değil mi ama? Böyle arada derede kalmak hoş olmuyo:)

5. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Ben istiklalde gördüm galiba orayı... Enteresan bi havası vardı...

6. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    İstanbul'da yeterince üyemiz var anlaşılan.Bir toplantı düzenleyelim mi?

Şöyle bayramda filan...

7. NAE4

NAE4 Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    N/A
    Selamlar Muharrem Abi,

Ben gelecek ay içinde derneğe gideceğim. Gittiğim gün seni ararım Taksim'de buluşup gideriz. Yalnız önemli bir sorun var ben geçen hafta sim kartımı kaybettim ve tüm telefon kayıtlarım silindi. Mümkünse bir mesaj ya da e-posta ile cep telefonunu bana bildirebilir misin?

---

Bu arada derneğe veya müze'ye ayrı olarak gitmek isteyen arkadaşlar varsa adres:

İstiklal Caddesine Taksim tarafından girdikten sonra dümdüz ilerleyin. Soldan 3. sokak..

Sokağa girdikten sonra kafanızı kaldırdığınızda bir UFO yazısıyla karşılaşıyorsunuz.