Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Dinamik elementlerde jquery yardımı.

Konu, 'Javascript' kısmında Satiuqea tarafından paylaşıldı.

1. Satiuqea

Satiuqea Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar merhaba,
    Buton ile dinamik olarak satırlar eklettirmekteyim.
    Satır içinde inputlarım var ve hepsinin bir idsi mevcut bu idlerin de aynı olmaması adına sonuna artan sayı eklemekteyim satır sayısına göre, bir inputumda da buton bulunmakta onunda class ı bulunmakta.

Sıkıntım,
    Farzedelim 3 satır ekleme yaptım içeriğini doldururken bilgileri almak adına ilk satırdaki class ı bulunan butona tıkladığımda bilgileri ilk satıra eklettim
    fakat ilk satıra eklettiğim bilgiyi değiştimek istedim ve butona tekrar tıkladım başka bilgi seçtiğimde bu sefer hem 1. hemde 2. satıra aynı verileri yazmakta.

class kullandığım için satır sayısı kadar işlem yapıyor anladığım kadarıyla bunun önüne geçebilmek adına işlemi yaparken satır sayısı tuttugum değişkenime artırım yaptırmama rağmen başa dönüp tekrar 1. ve 2. satıra aynı bilgiler gelmekte.

Bu konu ile alakalı yardım fikir görüşlerinizi rica ederim.

2. Yilmazx

Yilmazx Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    muhtemelen güncelleme kodunda bir hata yapıyorsunuz.
    kodu görmek lazım ama kendi adıma konuşursam uzun uzun kodları incelemek bana zor geliyor :)

3. Satiuqea

Satiuqea Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hallettim hocam,
    en azından varlık gösterdiğin için öncelikle sana teşekkür ederim.

Bu konu ve önceki konu da da yardım destek göremedik,
    zaten konu açıyorum bir faydası olmuyor kendim uğraşarak çözüyorum ama çok zaman alıyor tabi.
    Sanırım arkadaşlar bildiklerini mezara götürecek :D
    "Bin bilsen de bir bilene danış."
    demiş atalarımız ama bu toplum ecdadını beğenmediği için önemli değerlerini de kaybetti ne yazık ki.
    Bundan sonra da yazmayı düşünmüyorum açıkçası ama senin gibi varlık gösterecek güzel insanlardan fikir gelir diye belki yazarım.