Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Diablo Hakkında Yardım

Konu, 'Konu Dışı' kısmında realmusti tarafından paylaşıldı.

1. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    Ya arkadaşlar oyunlarla pek aram yoktu ama geçenlerde gördüğüm bir oyun çok hoşuma gitdi ve hemen oyunu aldım.Malum oyun Diablo 2.
    Çok süper bir oyun insanın oyunun başından kalkası gelmiyor.Saarler su gibi akıp gidiveriyor.
    Bu oyun hakkında biraz bilgi istiyorum eğer oynayan arkadaşlar varsa.
    Hangi karakteri secmeliyim oyunda neleri toplamalıyım.
    Ve birde oyunu kaydediyorum fakat tekrar açtığımda oyun yine en baştan başlıyor.Bunu nasıl çözebilirim.
    Teşekkürler iyi çalışmalar.

2. SFG

SFG Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    webdesigner
    O kadar iyimi ya bende kurayım hemen nasıl bir oyun duke nukem tarzımı?

3. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    hayır değil ondan daha güzel duke nukem i de oynadım bitirdim hatda, ama bu oyun bir başka RPG mi diyorlar o tarz warcraft gibi zaten aynı firmanın oyunu bu da.
    Yanlız bu oyunu oynayan arkadaş yok sanırım bu başlığa kaç zamandır tek yazı yazan sizsiniz.Daha hala sorumun cevabını alamadım. :confused:

4. aglia

aglia Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    peyzaj teknikeri
    Wallaha ben bu topic i yeni gordum sanirim yaziyi yazan arkadas bu siralar diablo piri olmustur ama ben yinede sonradan bakacaklar icin bikac bisiy yaziyim .... oyun kaydedilip cikinca bulundugunuz kasabadan baslar ona yapa bilecek bisiy yok .. dikkat edilmesi gerekenler skill pointlerinizi hemen kullanmak zorunda degilsiniz ve her skilli acmak zorunda degilsiniz biriktirip en cok isinize yarayanlari guclendirmek daha mantikli oluyor bir digeri ise oyunda buldugunuz gem leri iyi kullanmak 2. capter da ( lut gohelin'di sanirim ) horadric cub'u buluncaya kadar bekletin ayni sinif gemleri perfect olana kadar birlestire bilirsiniz.. 4 adet perfect emerald takilmis maul sanirim 1-3 saniye / 700-800 posion demage vurabilir :) bilmem anlata bildimmi .. bence LOD oynuyorsaniz hele dahada kolay olacak son capter da black smith'in ( adini unutum ) quest ini tamamlayinca istediginiz bir silaha soket aciyor elinizde olan magic bir silaha soket actirip onada daha sonradan bulacaginiz rune lari eklerseniz iste size oyunun en muhtesem silahi .... bir ipucuda buldugunuz tek baslarina degersiz gibi gozuken set item ler parcalar tamamlandiginda birbirlerine degisik ozellikler katarlar.. her barbarian'in hayali immortal king'in set itemine sahip olmaktir mesela ... mephisto en fazla set dusuren boos tur diablo 2. sirada geliyor bence bu ikisini her 6-7 ser kez oldurmekte fayda var diye dusunuyorum her seferinde farkli hazineler dusururler gerci hic bisiy dusurmedikleride oluyor :) birde charsinin size vaad ettigi imbue olyini daha sonrada kullana bilirsiniz . oyunun save dosyasini alip sizin isinize en cok yarayacagini dusundugunuz ( hangi karakter ile oynadiginiza gore degisir ) sekilde bir silah alalna kadar imbue olayini tekrarlayin derim . ... simdilik bu kadar umarim yardimim olur .. bitirince Divine Divinity'e baslayin derim .. iyi eglenceler ...