Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Demo rumuzlu üyeyi gören var mı?

Konu, 'ASP' kısmında merakli tarafından paylaşıldı.

1. EkseLans

EkseLans Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Php Coder And Coder Coder Coder...
    Okuduklarıma inanamıyorum ya, hala şoktayım. Allah rahmet eylesin ailesine sabır versin ya :S :S :S :S :S :S :S :(((

2. mordekaiser

mordekaiser Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Allah rahmet eylesin. Ayrıca merak edilip konunun açılması ayrı bir güzellik. İnsanlık ölmemiş

3. sdezine

sdezine Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Rabbim mekanını cennet eylesin.

4. akgun

akgun Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    :( allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun..çok üzüldüm ..! üzerinden zaman geçmesine ragmen..

5. callaki

callaki Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Allah rahmet etsin gerçekten ağlamamak elde değil. Bu konuyu okuyanlar lüfen bir fatiha okumadan geçmesinler abimiz için..

6. zbahadir

zbahadir where id='Linux'

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ve Internet Hizmetleri
    Konuyu daha önce okumadığım için içeriği hakkında bilgim yoktu. Okuyunca bende şok oldum. Allah rahmet eylesin ve mekanı cennet olsun.

7. SLyther

SLyther Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Konuyu okuyunca çok şaşırdım, çok üzüldüm gerçekten. ASP konusunda çok emeği vardır bir çoğumuzun üzerinde. Her zaman elinden geleni yapmış, yardımcı olmuştur.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

8. thenerd

thenerd Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    IT Asistanlığı
    çok acı verici okudum okudum dedim niye sabitlemişler çok üzüldüm.. Allah ailesine, akrabalarına, arkadaşlarına ve sevenlerine sabır versin, Allah rahmet eylesin, Nur içinde yatsın.

9. nfk

nfk Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Allah Rahmet Eylesin...

Dün gece okudum perişan oldum ne acaip bir durum gerçekten de şok oldum bir şeyler yazayım dedim yazamadım şimdi yazayım bari iyi insanlar iyi atlara binip gidiyor anlaşılan erkenden

http://forum.ceviz.net/asp/72023-toplama-islemi.html

son mesajına kadar sanki herşey kurgulanmış gibi insan dışardan bakınca tabi inanamıyor bir ara sigara içmeyin demiş dinleyen kim ki gene oda duman dumana gitti güya bugün azaltacam demiştim gece yatarken :kuuul:

http://forum.ceviz.net/asp/67833-demo-rumuzlu-uyeyi-goren-var-mi-5.html

yardımlaşması azmi hayata tutunması olumlu bakışı ne güzel hani bazen merak ederim bana yardım edenler nasıl kişiler altlarında jeep villadanmı yazıyorlar diye ama hastalanmış işsiz bacaklardan sonra hayatını kaybetmiş biri gözleri doluyor insanın işte Allah Rahmet eylesin...

neyse sonuçta hepimiz ölecez hepimize Allah rahmet eylesin umarız Cennet'te görüşürüz artık demo değil tam sürüm olmuş o!

10. bendark

bendark Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Sistem Mühendisi ( TTNet IT)
    Gerçekten Allahtan Rahmet Ailesine Sabır Diliyorum Ceviz.net'e Bu Derece Destekli Olmasından Dolayıda Kutluyorum Ve Açık Söylüyorum Göz Yaşlarıma 1 Saniye Bile Hakim Olamadım... Demir Abimize Allahtan Rahmet Diliyorum... Destek Olan Abilerimize Ve Arkadaşlarımızada Çok Teşekkür Ediyorum Allah Sizden Razı Olsun Böyle Bir Dayanışma Gerçekten Çok Etkileyici Meraklı Arkadaşımızında Gerçekten Demir Abiyi Merak Etmesi Büyük Bir Tesadüf Olmuş Saygı Duyulacak Biriymişki Yokluğu Hemen Anlaşılıyor... Konuya Daha Erken Vakıf Olmayı Çok İsterdim Ve Zor Zamanlarında Yanınızda Bulunmak İsterdim. Allah Hepinizden Razı Olsun.. :(

11. yorum.halil

yorum.halil Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Foruma bugün bir soru sormak için üye oldum. DEMO ismini görünce acaba benim tanıdığım demo mu diye düşündüm. Ama maalesef benim tanıdığım Demo idi :( Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun inşallah. Kendisi ile bir forumdan tanışmıştık. Daha doğrusu tanışma değilde bir isteğim olmuştu. Oda oturup üşenmeyip oldukça uzun sayılacak 20-30 dosyadan oluşan bir eklenti yazmıştı. İnanın bir yakınım olsa bu kadar üzülürdüm... Mekanın cennet olsun Demir abi... İnternet dünyası seni hiç unutmayacak...

12. shader

shader Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Dönüp dolaşıp aynı konu üzerinde, bu değerli insanı ne kadar övgüyle ansak'ta biliyoruz'ki Demir ağabeyim dönmeyecek. Mekanın Cennet olsun.

13. hayribey

hayribey Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ah be demo abi... Hakkın ödenmez, helal et bize... Çok geç te olsa yazmak istedim.. "Demo" abiyi yıllar yılı teknoloji tv nin forum sayfasından tanırdım.. Fatih Gürcan'ın dersleriyle Asp ve programlamaya merak saldık bizde o dönemler herkes gibi.. Ve o zamanın tv sinin forumunda demo abi yöneticiydi ve harıl harıl insanların yardımına koşuyordu.. Forumu o çekip-çeviriyordu.. Hatta çoğu demo'yu kadın zannederek abla diyordu, ben de dahil.. Takma isimden mi olsa gerek bilmiyorum... O da "abla değil, abi olacak" diye başlardı.. Daha kimseyi kırdığına, kibirle cevaplar verdiğine, incitecek tek söz söylediğine şahit olmadım... Herkes gibi ben de epey kafasını ağrıtmıştım özel mesajlarla falan abi yardım et nolur diye.. Onun kadar yardımsever, paylaşımcı, samimi ve kibar bir forum yöneticisi ne tanıdım ne bildim ne gördüm ne duydum.. Daha yazılacak çok şey var da neyse... Türkiye'de Asp ye 2006-7 gibi henüz başlamış çoğu insanda eminim demo abinin ufak bir nebze bile olsa bir katkısının,yardımının olduğunu düşünüyorum... Hakkı ödenmez, çok hakkı, emeği var üzerimizde.. Rabbül alemin binlerce kez rahmet eylesin inşallah.. Kalbini hep temiz bildik, Allah da gönlüne göre, kalbine göre bir mekan nasib eylesin, mekanı cennet olsun inşallah..

14. cyberwolf

cyberwolf Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğretmen
    Demir abiyi kaybedeli 5 yılı geçmiş. Hüzünlendim yine :(

15. PiYoNASP

PiYoNASP Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yllar geçse de sevgiyle anılmak ne güzel. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

16. jeton

jeton Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    dile kolay "2293" gün olmuş

17. hayribey

hayribey Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    2012'de mesaj atmışım, 3 sene olmuş mesaj atalı. Dünya çok yalan, çok garip. Aklıma geldi, buraya girdim. Demir abiyi teknoloji televizyonundan bilirdim, herkesin yardımına koşan, iyi niyetli, yardımsever bir insandı. Dile kolay, kaç sene geçmiş... :( Çok hüzünlendim, Allah rahmet eylesin mekanin cennet olsun Demir abi.