Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Çok Önemlı Yardiiiiim Ltf Bakmadan Geçmeyın

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında cavasikript tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. cavasikript

cavasikript Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    uzun zamandır yoktum.. geri döndüm. bi süre önce forum kurmayı soruyordum 3 haftadır asp ve php hakkında tüm scriptleri kurmayı biliyorum. bunu çok istiyordum. kendi çabalarım ile çok üzerinde çalıştığım bir site yaptım. daha sonra bir host şirketiyle görüştüm baş harfi www.technolojik.com :)... formu doldurup gönderdim fakat daha sonra ablamın yanlış ödeme yapmasından dolayı ( bu şirketle çalışanlar veya göz atanlar bilir. parayı Hamdiye Gül adına yatırıyorsunuz.) ablam görevlinin kimin adına yatırıyorsunuz sorusunu kime gönderiyorsunuz anlamış ve Hamdiye Gül demiş. yani şirkete bedavadan 20 $ katkı sağladık :( ... 2 gündür mail atıyorum yardım edin diye cevap yok. lütfen yardım edin bu şirketle bağlantısı olan varsa. bakın bu parayı bir daha verecek durumum yok ve zaten annemden yeterli azarı işittim. yardımcı olun lütfen. çok pişmanım..:( internetten soğudum ve hala kendime gelmiş değilim. eğer bu şirket biraz iyimser ise ve şeytanlık, üçkağıtçılık yok ise kayıtlara bakar, o gün Hamdiye Gül tarafından kendilerine gönderildiğini anlarlar. gerekirse Hamdiye Gül'e sorarlar yatırdın mı diye o da biraz iyilik varsa hyr der. Çok korkuyorum. ayrıca bana mail atan bazı arkadaşlar vardı hepsine mail atıyorum fakat cevap gelmiyor. sanırım kullandığım mail servisinde sorun var diyerek lycos tan bir tane aldım. bana artık bu mailden ulaşabilirsiniz maximro@lycos.co.uk
    :aglama: :aglama: :aglama: :aglama: :aglama: :aglama: :aglama:

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    genel itibariyle technolojik com iyi niyetli bir firma ama onlar ingiltere deki bir firmaya bağlılar yani onlar olayı anlasalarda ingiltereye nasıl bildirirler naparlar bilemem ama bu iş maille olmaz ara konuş

3. cavasikript

cavasikript Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    çok büyük bir firma :)
    anlayışla karşıladılar ve ödemeyi görmüşler heabım açılacak ayrıca yemre cevabın için teşekkür ederim ve bana mail atan kişi sen miydin 1 ay kadar önce?

4. smavci

smavci Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  5. Zerzevat Adam

Zerzevat Adam Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yeter artık.

Lütfen 2-3 yıl evvelki konulara saçmalamayın.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.