Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ceviz Kabugu

Konu, 'Konu Dışı' kısmında p4r4h4t tarafından paylaşıldı.

1. p4r4h4t

p4r4h4t Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Gece ceviz kabugunu izleyen varmi. ben cogunu kacirdim o saatte zombi gibi dolastigim icin pek aklimdada deil izledigim yerler ama konu MATRIX idi...

bu arada orda soylenenlere gore 80 sonrasi kusagin cogu bilgisayar basinda kaybedilenler imis :) yani biz eheheh

2. Ansugo

Ansugo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ben bir iki saat izledim, sonra sizip kalmisim.

Hristiyan ve Musluman ilahiyatci (musluman olan sasi, bilin bakalim kim?) ile gene Din Psikologu olan bir baska ilahiyatci genel olarak filmin akillari karistirdigi yonunde dusunuyordu. Cevizoglu'da bu yonde dusundugunden genel olarak program oyle devam etti.

Hristiyan ilahiyatci filmin hristiyanlik ile alakali bircok oge tasidigini ve gizemcilik akiminin bir devami olan bir film gibi dusunulmesi gerektigini soyluyordu.

Sasi olan ilahiyatci ise birseyler soyluyordu ama o konusurken ben hayal kurdum genelde.

Bir de Cuneyt Arkin vardi ki "Amerikan Emperyalizmi"ne takmis durumda, pek feci idi.

Konu pek sarmadigi icin sizip kaldik. Eger konu guzel olsa Cevizoglu'nun programlarini tek gozumuz acik dahi izliyoruz, tavsiye olunur diger kisilere...

3. xXx

xXx Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT
    hayatın kendisi zaten matrix;)