Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Browserda Çalışan Jquery Kodu IIS Expresste neden çalışmaz

Konu, 'ASP.NET / Silverlight / Moonlight' kısmında siteuye tarafından paylaşıldı.

1. siteuye

siteuye Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar merhabalar;
    Tuhaf bir durumla karşı karşıyayım. Şöyle ki düz html sayfası içerisinde kullandığım jquery kodunu Visual Studio içerisindeki IIS Express üzerinden test ettiğimde çalışmıyor. Yani html sayfası üzerine çift tıklayıp sayfayı browserda açtığımda kod sorunsuz çalışıyor. Ancak VS 2015 üzerinde açıp localde yayınlamaya çalıştığımda çalışmıyor. Herhangi bir hata da vermiyor. Dikkatinizi rica edeceğim Hem aynı kodu oluşturduğum aspx sayfasına ekleyip VS içindeki IIS Expresste denedim hem de normal browser üzerinde çalışan HTML sayfasını denedim. İkisi de işlem yapmıyor. Ancak hata da vermiyor. Böyle bir sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Bu konuda fikir ve öneri verebilecek arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

2. Furkan Onka Uğur

Furkan Onka Uğur Moderatör Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    48
    Hata vermiyor derken tarayıcının konsolundan bakıyorsunuz değil mi?
    %90 ihtimalle path'ların yanlış verilmiş olmasındandır.

3. wurucu

wurucu Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Meslek:
    Öğrenci
    Kodun ne olduğunu göstermeden tahminde bulunabilmemiz çok zor.
    Türlüce sebepler olabilir.

Jquery kütüphanesini yanlış yüklenmesi sayfanın load edilmemesi yada başka bir javascript hatası yüzünden methodun altındaki diğer kodların çalışmaması gibi türlüce hatalar sebep olabilir.