Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

bootstrap modal pencere user control da çalışmıyor.

Konu, 'ASP.NET / Silverlight / Moonlight' kısmında speed1 tarafından paylaşıldı.

1. speed1

speed1 Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Merhabalar;
    Asp.Net ile tek sayfada bootstrap yükleyip gerekli css ve js leri sayfaya yükledikten sonra modal popup penceresini codebehind tarafında açabiliyorum. kodu aşağıda veriyorum. fakat tek sayfada değilde sayfama masterpage ekleyip gerekli css ve js leri buraya ekledikten sonra UserControl (.ascx) sayfasına grdiviewve modal pencere kodlarını ekleyip o şeklide denediğimde çalışmıyor. sebebi ne olabilir acaba. Not: buttonun tetikleme kısmını aşağıdaki gibi rowcommand özelliğinden yapmak istiyorum.

protected void GridView1_RowCommand(object sender, GridViewCommandEventArgs e)
    {
    if (e.CommandName == "duzenle")
    {
    int index = Convert.ToInt32(e.CommandArgument);
    DataRow dr = system.sql_GetDataRow("Select * from V_SERVIS Where SERVIS_NO=" + index);

StringBuilder sb1 = new System.Text.StringBuilder();
    sb1.Append(@"<script type='text/javascript'>");
    sb1.Append("$('#myModal').modal('show');");
    sb1.Append(@"</script>");
    ScriptManager.RegisterClientScriptBlock(this, this.GetType(), "ModalScript", sb1.ToString(), true);

lblAciklamaSatiri.Text = dr["SERVIS_ACIKLAMASI"].ToString();
    UpdatePanel1.Update();
    }
    }

2. speed1

speed1 Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    ben sorunu çözdüm. sorun kullandığım modal kodlarında Update1 panelin içinde kullanmıştım. onun için kodu şu şekilde kullandım
    "ScriptManager.RegisterClientScriptBlock(this.UpdatePanel1.Page, this.GetType(), "ModalScript", sb1.ToString(), true);"

bu şekilde çalışıyor.