Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

.::Bir hotmail hesbını silmek::.

Konu, 'Sosyal Medya' kısmında kaþif tarafından paylaşıldı.

1. kaþif

kaþif Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yahu kardeşim o kadar yazıyorum adamlara şu siteye birde hesabını silmek isteyen kardeşlerimiz için hesabımı sil yani beni sil linki koyun diye!!! dinleyen kim .. :D

Ben hotmail hesabımı silmek istiyorum ama çok aradım bulamadım ... Nasıl yapabileceğime ilşkin bilgisi olan varsa yazsın..

HODRİ MEYDAN!!!

Sevgiler saygılar

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    30 gün hiç girmezsen otomatikman siliniyor

3. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Benimde bir ara ayni sorunum vardi okadar mail yazmama ragmen hicbirsey yapilmamisti :) Bende klaveyeye bakmadan rast gele basarak sifre yazmistim girmeyim diye bu sayede hic girmedim hotmaile ve yemre`nin dedigi gibi kendiliginden girmeyince 30 gun sonra silindi:D

4. Turok

Turok Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Kurucu Ortak, Turkcell ,Vodafone, Avea 3.Party Sof
    Evet 30 gün login olmadiginizda siliniyor. Ama hotmail ve msn de açıklara hala rastlanıyor.Sifresini hatırlayamadığınız hotmail hesabı için gizli soru bölümü nde soru ya cevap verip sifrenizi degistirebiliyorsunuz Ancak MS un cok değerli programcılarının yaptığı bir dikkatsizlikle kaynak kodunda formun bir adim sonrasına geçip gizli soruya cevap vermeden sifreyi değiştirebiliyordunuz.Hotmaildeki bu açık erken giderildi ama Msn deki aynı açık daha geç farkedildi.Bunu ardından aynı formda baska bir açık çıktığıda biliniyor.

uzun lafın kısası :30 gün login olmadığınızda(daha evvel 60gün den 45e son olarak 30 güne düştü.dahada düşermi bilmem) ve başka açıklarla hotmaili başka birileri alabiliyor bu nedenle Hotmail web adresinizi Kesinlikle domain icq yada benzeri güvenli olması gereken işler için kullanmamanızı öneririm.