Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bazı şeylere çok kızıyorum ya siz?

Konu, 'Konu Dışı' kısmında Sahin tarafından paylaşıldı.

1. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bazı şeylere çok kızyorum, yok yok sinir oluyorum Sabah gibi satışı yüksek bir gazetede yazarlık yap gir internete çevirini yap olsun bitsin gazetecilik olayı, bende az buçuk ingilizce çeviri yaparım iş var mı hemen döneyim Türkiye'ye?

Yüksel Altuğ kimdir bilmiyorum ama dün ne hikmetse girdim sabahın sitesine okudum yazısını şuraya sinir oldum;

tekrar alıntı yapıyorum sinirliyim ya :)

Yaw kardeşim Yükselcim 638 kişi ankete katıldı diye CBS'in saçma salak anketini Amerikan halkının yüzde bilmem ne zıkkımı savaş istiyor diye haber yapıyorsan yarın ben Ceviz.Net'in ana sayasına savaşa hayır anketi yerleştireceğim. Eğer 638'den fazla hayır oyu gelmezsede ben siteyi kapatacağım bunuda haber yapmazsan bende seni CBS televizyonuna haber yapacağım.

Yufyuf diye bir üyemiz vardı dimi kusura bakma kardeş yuf diyecem hatta yufyuf diyecem Yüksel'e ne ya bu 638 kişinin %67si savaş istiyor diye 360 milyon amerikan halkı savaşa, puşa okmi dedi denir başlığa bak. Yufyuf.

Sana değil sana yazı yazdırana yuf.

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yuh da olabilir!

3. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Birde aynı sayfaya kink veren Shockhaber ve aynı sayfadaki iki yazı dikkatimi çekti gerçi çok bilinen atasözlerimiz.

Merak kediyi öldürürmüş!
    ve
    "Oyun bittiğinde şah ile piyonu aynı kutuya koyarlar."

Tanıdık geldi mi?

4. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    burada "yuh!" daha cuk otururdu.
    Şayet öyle bir anket olursa, eminim dediğnin çok üzerinde HAYIR oyu olacakdır...

5. Turok

Turok Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Kurucu Ortak, Turkcell ,Vodafone, Avea 3.Party Sof
    Ayni haber Tv'dede çıkti. O an oradan geçenler in tamami yada 600'u Savasa hayır deseydi haberi ne şekilde vereceklerdi acaba? :(

6. redial

redial Misafir

Arkadaslar, ne anketi ne silahi ne teroru, ne halki ne destegi...
    Ne yani?
    Saddam o koltukta oturdugu surece, ayagini o petrol un uzerinden kaldirmadigi surece, biz daha cooook, anketler gorecegiz...
    Zira o petrol birilerine lazim...
    Oyle ya da boyle alacak...
    Almak zorunda...

---
    Kucukken, kardesimin kolasini zorla icmeye calisirken, az kalsin boguluyordum...
    O geldi simdi aklima...
    Neyse, konumuzla alakasi yok heralde..

7. Mingitau

Mingitau Misafir

Bildiğim kadarıyla ABD Saddamı destekliyordu eskiden...
    HAla destekliyor Saddam çıkarılmayacak sadece Ekonomi(Orta Doğu Ekonomisi) iyileşmeye başladı ABD bu gelişimden rahatsızlık duyuyor nedeni Orta doğuda refah artınca Terör azalacaktır. Terör azaldığında ABD ekonomisinin baş ve en büyük aktörleri olan silah üreticileri en kısa zamanda batacaktırlar. Öyle anlaşılıyor ki Terör örgütleri artık her yeni denen silahı almıyor.
    Peki Afganistan' da savaş bitti mi? Hayır. Bildiğim kadarıyla sadece Türk askerinin görev yaptığı bölge düzgün diğer yerlerde hala Uyuşturucu ve silah ticareti en büyük geçim kaynağı....
    Niye Türk Askerinin olduğu bölgede yok?
    Garip ama Afgan Halkının Türklere olan saygısı nedeni olarak gösteriliyor. Zaten son zamanlarda tüm istihbarat teşkilatlarına Afganistan konusunda bu kafayı yediriyor... ;-)

8. sokrates

sokrates Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Web Programmer
    hurriyette okumustum sanirim yada bu forumda olabilir :)amerikan halkinin cogunlugu dunya barisi icin en tehlikeli ulkenin amerika oldugunu dusunuyorlarmis.

saddam o koltukta oturmasada amerika irak petrolu icin bir bahaneler bulur bulustururdu.cunku ekonomisi kuculmeye basladi.

sahin bence bir norolog a gorunsen iyi olur.:p

9. Turok

Turok Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Kurucu Ortak, Turkcell ,Vodafone, Avea 3.Party Sof
    Savas çıktığında Sonu Türkiye için zarar (ekonomik olarak zaten simdiden ama ülke bütünlügü acisindan )
    Sonrası Iran Suriye ve Türkiye .

Savasın çıkmasını hiç istemiyorum ama bu savas Amerikanın parçalanmaya baslamasınin miladı olacak.
    Savasdan sonra en geç 7 yıl içinde Amerika tamamen parcalanacak.
    Bu 7 yıl içinde bizim ve komsu ülkelerin Amerikayla Savası olacak.
    nerden çıkarıyorsun derseniz rüyamda gördüm ! :(
    :)

10. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Bka işte buna anket derim ben 900 bin kişi;)

11. redial

redial Misafir

Eh, bende buna sinir oluyorum iste,
    Birileri su futbolu yeryuzunden silse de millet bi etrafina baksa...