Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bazı Forumlar

Konu, 'Konu Dışı' kısmında muharrem_tac tarafından paylaşıldı.

1. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    Şöyle ipini koparmış danalar gibi internette koşturmayalı epey olmuş.Neymiş efenim forum.ceviz.net 'miş,ntvmsnbc.com 'muş,internethaber.com 'muş yok efendim aspnedir 'miş yazgeliştir 'miş...Bu ne yaw.Şöyle bir gezeyim dedim bakayım internet alemi neler yapıyor.
    internet aynı internet.Hala millet chat derdinde,boş işlerle uğraşıyor.Bunlar tamam bildiğimiz şeyler fakat o ne!..Bilgi paylaşımını temel alır gibi görünen mükemmel tasarımlı süper bir forumda crack warez dağıtılıyor.Binin üzerinde kullanıcısı olan (ya da olduğu rakamlara yansıyan) bir sanal toplulukta insanlar kopya programların linklerini veriyorlar.Birbirlerine bilgisayar konfigürasyonları ile hava atıyorlar.
    Hemen tası tarağı topladım gibi ceviz.net 'ime geri döndüm.Buradaki konfor başka yerde yok.Varsa da ben istemiyorum.

2. realmusti

realmusti Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Grafik Tasarımcı
    :super:

3. Mingitau

Mingitau Misafir

Bi cafe hatırlıyorum Çemberlitaş civarında, İçerde İnternet Kullanma Adabı diye bir liste vardı ozaman çok gülmüştüm, Gerekli mi ne? :)

4. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hahahahaha lol Ali. İnternet kullanma adabı ha :D

5. Ali Sarý

Ali Sarý Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    İnternet Adab- Muaşeeti. Bu bölümde yazının bir kısmı. Diğer bir kısmı da verdiğim linkte. Tamamı ise Karizma dergisinde :p Karizma'nın son sayısı internet üzerine hatta, hoş yazılar var tavsiye olunur.

Ayrıca forum dendikçe, kimse kızmasın ama, ben ocal.net gibisini bilmiyorum, onun tadı bambaşkaydı :)

6. Mingitau

Mingitau Misafir

Abi gereli bu tip şeyler haaa....
    geçen gene gittim İnternet Kullanma Adabını değiştirip
    Bilgisayar ve Bilgi Ulaşım Aracı Kullanma Adabı yazmışlar.

1- Hiç bir şekilde kendinize ait olmayan şeylerin özelliklerini değiştirmeyin.
    2- Kendi hazırlamadığınız dosyaları silmeyin.
    3- Hiç bir şekilde yaşadığınız toplumun tasvip etmeyeceği amaçlar için kullanmayınız.
    ....

diye gidiyordu... :)

7. redial

redial Misafir

:)
    Ben en cok ta, icq no larin hane sayisina gore pazarlandigi siteleri gorunce gulsemmi aglasammi sasiriyorum...

"Gel abi gel, 4 haneli uin in hasi burrdaaaa, sirali 5 hanelilere gelll"