Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Başınıza bela geliyor...

Konu, 'Tasarım Atölyesi' kısmında Predator tarafından paylaşıldı.

1. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Başınıza bela aldınız çünkü ben photoshopa basliyorum...

Nette bir sürü kaynak, kitapevlerinde bir çok yayın var.Ancak kitablardan ve her siteden hizli bir şekilde öğrenilmiyo.( Kendim öğrendigim programları kitaptan anlamaya çalışıyorum kitabi anlamak imkansız.)

Herşeyi teker teker öğrenmektense yaparak öğrenmenin daha faydalı olcağına inanıyorum.Bu yönde bir kaynak sunucak olan varmi bana?( dil ingilizce,türkçe)

Burdanda sürekl başınızı ağrıtırım artık.

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Binlerce kaynak var özellikle tutorialleri kendin yapmaya çalışarak çok şey öğrenebilirsin.

3. Zerzevat Adam

Zerzevat Adam Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    evet ama sakın flash başalyan herkes gibi anaaa krom yazı dur yap#am gibi heveslere kapılma ama hedefin olmasında değil

4. ab

ab Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oğrenci
    Kolay gelsin..:cool:

5. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    bol sans...ben shasen krom yazi ya da realistic kablo yapacagim diye baslamistim :D

6. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    İtiraf etmem lazımki bende thredi açtıktan aldigim kitapta gösterilen bakırkablo sphere falanla uğraşıyordum ancak kitap bana kafayı yedirdigi için biraktim.

Kitap çok güzel baskılı ve ciltli, kaliteli kağıda basılmıştı.İçinede baktım bir sürü örnek falan var alayim dedim.Kitabin ilk sayfasındada katkılarından dolayı eşime teşekkür ederim yazıyo.İlk başta anlamadım tabiki neden teşekkür ettiğini...Aldım kitabı öğrenirken ara verdim ps sitelerini geziyorum birden önüme

http://www.stab.se/aq/ny/pstips/fwf_all.htm

Bu adres çıktı.Sonra kitabın baştan sona tutoriallarin sırasına kadar bu siteden alındıgını farkettim.( kitapta sadece tutorillar var saten) Kitabi anında elimden bıraktım cunku sitede daha ii anlatmış.Ama kitapta bulunan bütün örnekler sitede mevcut.Adam resimlerine kadar çalmış.Kitap yazmamış siteyi kağıda clonelamış sankı töbe töbe...

YAZAR:Mehmet Güven.
    Adamın fireworks,Flash,asp kitabi falanda var ve aynısını yaptigina eminim.Çok sinirlendim boşuna para...

Eşine neden teşekkür ettiğini anladım herhalde ingilizce üzerine kariyer falan yapmış kadıncağız.Adamın çevirmesine yardımcı olmus :mad: :mad: :mad: :mad:

Neyse bende ilk bannerimi yaptim çok kötü oldu ama ilk banner işte :)

http://www.geocities.com/hakan82/bannerdeneme1.gif

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Birincisi bannerin açılmıyor predator,
    İkincisi Andres Qvicker isveçli bir webmaster ama bu işin en iyilerinden biri ve http://www.aqa-d.se/ sitesi flash ve photoshop olarak bir şaheser.

Mehmet Güven'in kitaplarıda internette bolca reklamı yapılan kitaplar ama görmediğim için bir şey diyemeyeceğim.

8. malina

malina Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    http://www.emrah.com/webdersleri/topic.asp?TOPIC_ID=1040

Burada bir deneye başlamıştım. Bir öğrenci ile online PS çalışacaktık ama öğrenci vazgeçti mi geçti, kar yüzünden okullar tatil ayağına mı yatıyor bilmem :))

İstersen seninle devam edebiliriz...

Ama özel ders dışındaki sorularını burada soracaksın, çünkü ben de buradayım :)

9. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    @Malina,

Verdiğiniz linke baktım,Vaktinizi bu kadar cömert şekilde yardım için harcamanız çok hoşuma gitti teşekkür etmek istedim,

@Sahin
    Bendede banner ilk seferinde açılmadı refresh ettikten sonra açıldı,Aşmış Geocities işte :)

Bu arada @Malina'ya teşşekkür ettikten ve photoshopa başladıktan sonra ceviz.net e baktım.Seninde bizler için çok fazla vakit harcadığını hatırlattı bana :p Sanada teşekkür

Ne çok konuştum beah yine..Kendi msglarımı görünce bune okumam çok uzun diorum... :sus:

10. ozan

ozan Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    link'i copy/paste şeklinde yazmak gerekiyor çalışması için..

11. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1