Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Bana linuxu sevdirin

Konu, 'Linux' kısmında Bozo tarafından paylaşıldı.

1. Bozo

Bozo Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Meslek:
    web design
    aslında kullanmazdan önce seviyordum.kullanmaya başlayınca nefret ettim.şimdi bazı forumlarda windows neferi gibiyim ama linuxu sevmeyi istiyorum.umarım buradaki konular ışığında halledeceğim.benim sorunum linuxu kullanamamak.gelecek linux kurmuştum (1 haftada) ve 3 gün sonra formatladım.çünkü türkçe olmasına güvenmiştim ama baktımki bana göre değil sinirlenip kaldırdım.aslında ingilizce bilsem şimdiye süper olurdum linux'te ama bir işletim sistemini öğrenmek için koskoca dil öğrenmeyi düşünmedim.şimdi dört gözle gelecek linux 2.0'ı bekliyorum.onu hemen kuracam ve en azından 1 ay karıştıracam.

linuxe karşı sempati kazanmam için sizlerinde bana yardımlarınız olursa sevinirim...

2. Army

Army Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Army
    Erdalllll (ekolu bir ses :D) uyuuuuuu, beni dinleeeee.

Linux u seveceksinnnnn, Linuxu seveceksssiiiiinnnnnnnn, linuxu seviyorsunnnnnnnn. :D

Şaka şaka sakın kızma ok :p

3. hmustak

hmustak PersianBulls

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    BT/QA
    Hakkı hocanında dediği gibi, İngilizce şart. Bilgisayar için değil, senin için gerekli bu. Tabi gelecek 2.0 'ı destekliyoruz. Linux gerçekden kolay diil. Ama güçlü.
    Bende beceremiyorum pek ama wazgeçmiyorumda, savaşıyorum. Kazanana kadar da devam. Bi düşün ya , adam 1960'lada kullanmış bu çekirdeği, biz şimdi kullanamıyoruz..
    ANA BABABABABABA.... Olurmu hiç...
    Savaşıcaksın abi, taaki kazanana dek...

4. RaiST

RaiST Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    linuxrocker
    TR olayı doğru şu anda bir sorun .. TR linux dünyasının büyük sorunlarından biri..

ama son zamanlarda çeviriler hızlandı. özellikle Ömer Fadıl Usta bu işle çok ilgileniyor.

ayrıca TR karakter sorunlarını önylecek bir script paketi üzerinde uğraşıyor. bütü dağıtımlar için geçerli birşey için uğraşıyor.. hem konsol Tr sorunlarını çözecek hemde gui vs.. insallah bakalım..