Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Avrupa Dilleri Metin Görüntüleme Desteği

Konu, 'Windows' kısmında ensaray tarafından paylaşıldı.

1. ensaray

ensaray Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Windows 98'i kurduktan sonra Outlook'tan mailleri kontrol ederken ya da internette dolaşırken bu bileşenin yüklenmesi isteniyor. Yükle diyorum fakat maalesef yüklenmiyor...

Bu bileşenleri yüklemenin başka bir yolu var mıdır?

2. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    98 cd sinden yüklenebilir.

3. ensaray

ensaray Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    teşekkürler..

program ekle/kaldır menüsünden windows kur'a girerek çoklu dil desteğini yüklemekten bahsediyorsanız sorunumu çözmüyor...

herseferinde karşıma çıkan ve beni çıldırdan yükleme ekranında 1,4 mb boyutunda olan avrupa dilleri metin görüntüleme desteğinin download edilmesi isteniyor...

fakat yoğunluktan mıdır nedendir bilemiyorum, bu bileşeni yüklemem her sistem kuruşumda 2-3 hafta sonra gerçekleşiyor.. yükleme başarısız uyarısını onlarca defa denedikten sonra kaybediyorum....

diyorum bunun başka bir yolu olsa gerek..

üstelik bu bileşenlerden hiçbirini yükleme seçeneğini de işaretlememe de izin vermiyor... en azından bu uyarı ekranın çıkmamasını sağlayabilecek bir ayar yok mudur?

4. asgeda

asgeda Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    vben yaptım oldu :)

internet'ten "internet explorer" ın yeni bir versiyonunu veya bir update ini indir. kurulumu yaparken özel yüklemeyi seç ve orada avrupa dilleri metin görüntüleme desteğini seç. Kurulumu bitir.

Kurulum esnasında bazı dosyaları bulamaya bilir. Bu dosyaların adını internetten arat pc ye indir ve bu klasörü göster. İşlem tamam Sana kolaygelsin