Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

ASPservis

Konu, 'Proje Geliştirme' kısmında fikrot tarafından paylaşıldı.

1. fikrot

fikrot Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkaslar http://www.aspservis.com ile ilgili yorumlarınızı bekliyorum.Sitede editörlük mevcut

2. yemre

yemre Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Uygulama Geliştirme
    gereksiz şeyler var (hava durumu sayısal loto filan) neden bir asp sitesinde bunlar olsun ki
    tasarım çok cansız kalmış ama zarif ...

ama daha çalışman lazım

3. Eylem

Eylem Aktif Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Ögrenci & Webdesigner
    Guzel bir domain ama tasarimda bosluklar var site fazla havada kalmis zemine oturmuyor kenarlarda bir hat ile sinirlandirilirsa daha bir oturmus görunur. Site gereginden fazla sade görunuyor bannerda iyi bir duzenlemeyle daha hos bir göruntu elde edilebilir. Reklamlar icin cikan popup cok rahatsiz edici ve söyledigin gibi cok yavas aciliyor.
    Guzel bir domanin var ilerde daha iyi olacagindan eminim

Basarilar

4. fikrot

fikrot Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yorumlarınız için teşekkür ederim.Site biraz aceleye geldi bu şekilde kaldı sonrada.Çalısıyorum bunun için fazla siteye ayıracak zamanım olmuyor simdi birde asp.net çalısıyorum vakit buldukça.Farketti iseniz server sorunlu biraz bazen çok yavaş oluyor ne yapalım böyle idare ediyoruz iste :)

Böcek olmayı kabullenenler, ezilince şikayet etmemelidirler. (F.Schiller)

5. Predator

Predator Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Bannerı kullanmadan bilgilere erişmeyi engellemissin.Bence yarardan çok zararı olacağını düşünuyorum.Yazıların çoğunda yazım hataları var.

ASP hosting bölümü kesinlikle objektif değil.Beş para etmez firmalar çok ii gösterilmiş.Devamlı üye istiyorsan dürüstlük şart.

6. fikrot

fikrot Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    hosting firmalarının çogunu ben eklemedim editörlerden bazıları eklemiş.Hangi firmalar beş para etmez bilimiyorum yanı deneyen birinden ögrenmek lazım sizce benim sitemin hosting firması iyimi
    belki birkere siteye girdiginizde iyi diyebilirsiniz fakat birkaç kere farklı zamanlarda girildiginde resmen açılamıyor site.

7. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ama bu şekilde sorumluluğu üzerinden atamazsın fikrot editörlerin sorumluluğuda sana ait, domain gerçekten güzel bu şekilde giderse isminin ağırlığını taşıyamaz olaya daha ciddi yaklaşmalısınız.

8. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    Önce forumumza hoş geldiniz fikrot.Siteniz güzel.Daha da iyi olacaktır.Reklama tıklama konusuna ben de karşıyım üyelik sistemi daha iyi olur diye düşünüyorum.ASP.NET hakkında tek makale olmasına ve onun da sadece .NET Framework'e ayrılmasına üzüldüm.Halbuki ASP.NET için kaynak sıkıntısı yok.

İyi çalışmalar.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Şubat 2003
  9. fikrot

fikrot Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Yanlışınız var muharrem_tac makaleler bölümünde asp.net ile ilgili 5 adet makale mevcut.Fakat zahmet edipte okuyan bile yok makaleler fazla ilgi görmüyor bence yorumun için teşekkürederim.

-----------------------------------------
    Eğer dürüst yaşamışsak, nasıl öleceğimizi düşünmemize hiç gerek kalmaz. (Robert Burns)