Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Ardadaşlar Fikrinizi Esirgemeyiniz; Kullanıcı Doğrulama ve Yetkilendirme

Konu, 'ASP.NET / Silverlight / Moonlight' kısmında ali guner tarafından paylaşıldı.

1. ali guner

ali guner Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    dinlex bunu beğendi.
  2. sedirAğacı

sedirAğacı Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Meslek:
    Bilgisayar programcısı.
    durumu kavradım.

7 sene kadar önce bir şiir kayıt ve yayınlama sitesi yazmıştım. Ama yayına sokmadım.

o sitede siteye kayıt yapılan şahsi şiirlere hangi tarihte kayıt ettiğini tescilleyebileceği bir belge sunuyordum pdf belgesi. Belgenin veri tabanına kayıt tarihi filan, mahkemede destek vs... :)

mantık aynı.

fiyat uygun. yayına almadan önce yaptırsam iyi olacak. yani yayına alır almaz. :)

dinlex bunu beğendi.
  3. sedirAğacı

sedirAğacı Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Meslek:
    Bilgisayar programcısı.
    Ben kaçar sabah kalkamıyorum. o_O
    iyi uykular...

4. ali guner

ali guner Üye

Beğenilen Mesajlar:
    31
    burada olay şu, bu özet veri elektronik imza ile imza altına alınıyor server tarafından. elektronik imza da hukukumuzda ıslak imza ile aynı eşdeğerde. yani sadece veritabanında kayıt ettiği için değil, imzaladığı için daha güvenilir bir durum.

fiyat çok uygun.

dinlex ve sedirAğacı bunu beğendi.
  5. dinlex

dinlex Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Çok teşekkür ederim. Ben okadar aradım sordum ama nasıl göremedim bunu. Gerçi bizim kurumlar vs reklam yapmayı bilmiyor ki. Bir defa bile gözüme çarpmadı bu site veya reklamı. O kadar yazılım sitelerine takılıyoruz birde. Neyse, böyle bir site yapmış olmaları iyi en azından. İnşallah güvenilirdir ama zaten 150tl alıyorlar, çok para. Benim gibiler için çok çok hemde. 1000 değil de 100lük(yüzlük) paket olsaydı keşke, ya da en azından 250lik veya 500lüğe de razıydım. Hayırlısı...

sedirAğacı bunu beğendi.