Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Adsense İle Başım Belada!

Konu, 'Google Adsense' kısmında media tarafından paylaşıldı.

1. media

media Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Arkadaşlar bir türlü adsense 'den onay alamıyorum, yardım edebilecek birileri varsa lütfen iletişime geçsin. Teşekkürler şimdiden

2. destek

destek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Başvuru yaptığın site hakkında bilgi verirsen yardımcı olayım yeni sitemi? içerik nedir?

media bunu beğendi.
  3. media

media Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Hocam daha önce farklı başvurularda bulundum, 50 adet makale falanda yazdığım da oldu, son başvuru yaptığım web sitesi;
    http://mobilkafe.net/

Makale sayısını geçtim hadi politikalara neden uyum sağlamıyor anlayamadım, daha doğrusu google video sitesine bile izin vermezken video sitesine reklam alan kullanıcılar var örneğini verebilirim, fakat her kurala dikkat ederek başvuru yaptığım yaklaşık 3-4 adet web sitesine bir türlü onay alamadım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

4. destek

destek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Kullandığın tema ve içerik sistemin direk adsense üzerine açılmış site havası uyandırdığı için kabul edilmemiş büyük ihtimal ile tavsiyem temanı değiştirmen ve içerikleri öne çıkarılan görseller ile renklendirmen.

Haberlerde resim herşeydir. Anasayfanın normal haber sitesi gibi resim ve başlıklarla dolu olması ve en önemlisi adsense geliri için açılmış site görüntüsünden kurtulması gerekiyor.

media bunu beğendi.
  5. media

media Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim, peki şimdiki tema hakkında ne düşünüyorsunuz ?
    Bahsettiğiniz tema sanırım bu şekilde olmalı, resimleri eksik fakat alanlar belli teşekkürler.

6. destek

destek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Düzenlemelerini yaptıktan sonra yeterli olacaktır. Tekrar başvuru için acele etmemelisin. İçeriklerin yeterli seviyeye ulaştığında ve en önemlisi aramalardan hit almaya başladığında tekrar başvur.

media bunu beğendi.