Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Action'lar

Konu, 'Tasarım Atölyesi' kısmında Mustafa erdem tarafından paylaşıldı.

1. Mustafa erdem

Mustafa erdem Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Oyun Tasarımcısı - Öğrenci
    Arkadaşlar ben burda daha yeniyim ama ps'de yeni değilim:) bana şöyle gerçekten işe yarar bedava action'lar söyleyebilirmisiniz ama gerçekten iyi ve işe yarar nerden indirebilirim yada nerden bulabilirim. :super:

2. Sahin

Sahin Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Eskiden sitede yayınladığımız bazı actionlar vardı, yakında download bölümüne ekleyeceğiz ama sana göndereyim ben ;)

3. Boozer

Boozer Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  4. ShadoWBoY

ShadoWBoY Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    action nedir biri bana açıklamasını yaparmı bu işte çok yeniyimde??

5. Mavi_Ruy@

Mavi_Ruy@ Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Teknisyenliği
    Söyle düşün en basitinden anlatacam. Senin işin resimlerin renklerini düzenlemek olsun. Her gün belirli işlemleri arka arkaya yaparak resimleri düzenliyorsun işte resimlerin renkleriydi boyutlarıydı vs.. düşünsene her seferinden bunları yapabilmek için menuleri yda kısa yolları kullanmak zorundasın ve teker teker yapmalısın sırasıyla birde söyle düşün bir dosya oluşturuyorsun ve günlük yapacağın işleri bu dosyanın içine bir defalık kaydediyorsun ve sadece o dosyayo çalıştırdığın o dosyanın içinde yaptığın tüm işlemler sırasıyla kendiliğinden yapılıyr işte action olayı bu tabi bu çok basit bir örnekleme bunu çok ama çok değişik şekilde kullanabilirsin. umarım azda olsa yardımcı olabilmişimdir.

6. ant

ant Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Action yaptigin islemleri kaydedip diger yapacagin calismalarda otomatik olarak kullanmani saglayan photoshop uygulamasidir. black boysun dedigi gibi bu imaj editleme olabilecegi igibi filtreler layer ayarlari hepsinde gecerli surekli yapacagin bir islemi bir kere kaydedip otomatik olarak yaptirmak denebilir. Sanirim anasayfada genis bir aciklama var.