Duyuruyu Kapat
Facebook Gözat
Twitter Gözat

Acil Linux yada freeBSD cd si

Konu, 'Linux' kısmında Diablo2 tarafından paylaşıldı.

1. Diablo2

Diablo2 Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Selamlar.. Acil olarak red hat slackware - mandrake veya suse cd si lazım acaba gönderebilecek olan var mı ? Yüksek sürümler olursa çok sevinirim gerçekten ihtiyacım var. ayrıca freeBSD de olabilir. Bu arada suse hani bi dergi vermişti o sürüm de olur. internetten indirmem imkansız. Kargo ücreti neyse vereyim. :) . Elimde corel 1.0 var ve çok sorunlu bir sistem. KDE1 var. çok komik. benim rh ı çok övüyorlar ama hiç kullanmadım. Benim hoşuma suse gitti. elinizde rh varsa olabilir. dedim ya hepsi olabilir. ancak çok eski sürümler olmaz ise sevinirim . yani sınır KDE2. Kusura bakmayın çok pat diye oldu ama internete pek giremiyorum. İlgilenen olursa mailim:
    mehmet@mandali.net

Mail atın yada buraya yazın. Ayrıntıları konuşalım. Teşekkürler

2. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
  3. Diablo2

Diablo2 Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Yahu azıcık param olsa oradan alırım zaten. Üstelik arkadaşların göndereceği cdlerin içinde ek dökümanlar da olabilir. redial diğer konularda şu cd var göndereyim falan diyor. madem öyle benim de işimi görür. Acele etmemim sebebi ise adres değişikliği söz konusu olabilir.

4. ee++

ee++ Daimi Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    CD yazıcım olsa canın sağolsun, sana internetin yarısını ve 3-5 de Linux dagitimi gonderirim ama yok.. :(

Artik arkadasin birisi halleder.

5. muharrem_tac

muharrem_tac Bilgisayarcý

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    Yazılım Geliştirici
    RedHat 7.2 hazır Mehmet,

Çarşamba günü gönderiyorum.Umarım sorunsuz olarak teslim alırsın.Mail de attım ama bakamadın sanıyorum.

Sevgiler...

6. Diablo2

Diablo2 Yeni Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Meslek:
    lise öğrencisi
    Mailini aldım. Çok teşekkür ederim. Vallahi büyük sevaba girdin. :) . Umarım hatasız şekilde alabilirim. Saol. Acaba kargo ile mi gönderiyorsun? eğer öyle ise hangi kargo?