Bulunan 1 den 9 - Toplam 9
GTA Vive City Görev Yardım Lütfen - - Genel Konular - Ceviz Forum
    Ceviz Üyesi Disconnecting Üyenin Avatarı

Varsayılan GTA Vive City Görev Yardım Lütfen

Arkadaşlar GTA Vive City`de araba galerisi görevlerinde araba garajına bir çok arabanın getirilmesi isteniyo çogunu getirdim ama Strecth diye bir araba ve Saniri adi Vigro olucak birde bu arabayı getiremiyorum eğer bilen varsa araba görüntülerini veya tariflerini gönderirse cok sevinirim.

OnR
    OnR Çevrimdışı
    Ceviz Üyesi OnR Üyenin Avatarı
    Nereden
    İzmir

Ohoo bayaa bir zaman oldu bu oyunu oynayalı ben wallah bende çok uğraşıyordum o araba galeriyle. Ama bu dediğin iki araba da klasik tipte olması lazım..

Ceviz Üyesi ratrex Üyenin Avatarı
    Nereden
    ankara

oyunu 100 de 100 ile bitirmek çok zor ton lara görev yapacakın Vigro emin deyilim ama ilk adada olacak alışveriş merkezindeki oto park a bir bak iştersen

Ceviz Üyesi fatihhayri Üyenin Avatarı
    Nereden
    istanbul

ben bütün görevleri bitirdim artık görev verecek lemeanda kalmadı bende dükkan ladım taksi aldım o görev verdi oda bitti bundan sonra mıgeliyor galeri

Nereden
    ankara

hayır ikinci adada hava alanı yakınında bir araba galerisi var orayı satın alacaksın
    sonra araba galerisinin altındaki garajda bir araba listesi var o arabaları buldunda o listenin yanına geleceksin arabayla beraber bir kapı acılacak arabayı oraya park edeceksın 3 tane liste vardi yanlış hatırlamıyorsam bir listeyi tammamladın mı diyer liste açılıyor ve bonus bir araba veriyor

Ceviz Üyesi CoMmViEw Üyenin Avatarı

kardeş ben oyunun %82 ni bitirdim ve 82 üstüne çıkan görmedim. ama bildiğim kadarıyla arkası uzun bir araç tek kapılı ama uzun bir araç arka tarafında yandan baktığında sadece tek ücgenimsi bir cam var bu şekilde anlatmak zorundayım yoksa biraz zor bulursun ve bulabileceğin yer 2 ada da motorcuların buluduğu yer tarafından 1. adaya geöen bir köpri var o taraflarda eğer bulamazsan tekrardan sorabilirsin.
    İmZa YoK PaRMaK BaSSaK

Ceviz Üyesi fatihhayri Üyenin Avatarı
    Nereden
    istanbul

birde araba map ekleme var bunlar nasıl yapılıyor

Ceviz Üyesi CoMmViEw Üyenin Avatarı

onu da hallederiz kardeş bak şimdi onunun kurulu olduğu yerde GTAIII adıında bir dosya var onu açmak için ayrı bir program var onunla o dediğim GTA III dosyasını extraklıyorsun sonra int indiriğin dosyayı orda ilgili yere atıcaskın kardeş tam ismini hatılamıyorum klasörün ismini oraya atıyorsun.tam olarak isminleri ile yazıcam.programların ve klasör adlarını.
    İmZa YoK PaRMaK BaSSaK

Nereden
    ankara

%95 ini bitirdim %5 ini gına gelmişti sildim

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yer İmleri

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •