Sayfa 3 - Toplam 3 İlkİlk 123
Bulunan 21 den 22 - Toplam 22
E-Okul Neden Bu Kadar Yavaş ? - 3 - Programlama - Ceviz Forum
    Ryu karflake Üyenin Avatarı

Ülkemizdeki bilişim teknolojileri öğretmenlerinin seviyeleri hakkında yorum yapmadan önce, öğretmen maaşı dışında beş kuruş alınmadan yapılan şu işlere bir bakın.

Yazarlık yazılımı eğitimi
    Adobe Web Premium Cs3 Eğitimi
    Adobe Web Premium Cs4 Eğitimi
    Kursiyer.net
    Bilişim modülleri
    Bu suya yazılan bir yazıdır...

Ceviz Üyesi demir12 Üyenin Avatarı

Alıntı Doğukan Güney Demiş ki: Mesajı Görüntüle
    Çünkü E-Okul'u Meslek Lisesi öğretmenleri yazıyor. Devlet bir firmaya para verip yaptırmıyor. Lisedeki öğretmenlerinde seviyesini çoğunuz biliyorsunuzdur.
    abi bu mesajı daha yeni gördüm ve cok şaşırdım.... ben daha birşey demiyorum...zaten yorumlarda yapılmış..

meslek lisesi ögretmenelerinin iyi veya kötü oldugu bu işi yapıp yapmıyacagı degilde...

elma ile armutu karşılaştırmak gibi ya orda hocanın görevi egitimi vermek..o hocayı gelip böyle bir işe dahil ederseni ki..dahil ettikleri iş her hfta sonu ekranına ve sonucuna bakan kardeşimden biliyorum...böyle kapsamlı bir peojeyse artık birşey demiyorum...

profesyonellikten ziyade oturup böyle bir projeyi kodlamak başka birşey okullarda hocalık yapmak başka birşey....

demekki e-okulun böyle olması dogal birşeymiş...

devlet kücük projeleriniş hocalara itelesinde böyle milyonlarca ögrenciyi memuru vs ilgilendiren büyük devlet projelerinde böyle yapmasın...sonucda bir devlet projesi bunu bir vatandaş olarak kınıyorum...ve dogru bulmuyorum..

Sayfa 3 - Toplam 3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Yer İmleri

Mesaj Yetkileriniz

• Yeni konu açmaya yetkiniz yok
  • Cevap yazmaya yetkiniz yok
  • Eklenti yüklemeye yetkiniz yok
  • Mesajınızı düzeltmeye yetkiniz yok
  •